O mnie      Mam na imię Małgorzata. Na blogu zamieszczam sprawdzone przepisy tylko tych potraw, które smakują mi i moim najbliższym. Lubię gotować, piec i szykować przeróżne dania.
Zawsze staram się, aby przygotowane przeze mnie posiłki dobrze się prezentowały, były efektowne i kolorowe, bo jak wiadomo najpierw jemy oczami.
Zachęcam do drukowania przepisów i do korzystania z nich, ale jedynie na własne potrzeby (na upublicznienie pobranych z bloga treści i fotografii potrzebna jest moja pisemna zgoda). Staram się, aby blog był przejrzysty i czytelny. Przepisy można znaleźć poprzez wyszukiwarkę w prawym górnym rogu lub w spisie tematycznym Przepisy A-Z widocznym w lewej kolumnie, czy też poprzez kategorie lub górny pasek menu.
Mam nadzieję, że wielu z Was znajdzie tu ciekawe przepisy, które wykorzysta do przygotowania potraw i takie, które będą inspiracją do ich wykonania.

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to wyślij wiadomość e-mail. Wypełnij formularz kontaktowy widoczny w stopce bloga.
Komentarze

Skomentuj, jeżeli masz pytania lub uwagi dotyczące przepisów.
Możesz dołączyć zdjęcie wykonanej przez siebie potrawy.
Komentuj bez logowania anonimowo jako gość lub po zalogowaniu przy pomocy wybranego konta.

Popularne posty

 Facebook     Google+      Instagram      Pinterest      Twitter